Тренінг «Аналіз сайтів ОТГ та практичні поради щодо їх змін»

Дата: 23.01.2019 17:49

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.Продуктивно сьогодні попрацювали на тренінгу: закон про доступ до публічної інформації, соцмережі, котики, гроші, аудиторія і так далі... Чимало тем обговорили! Сподіваємося, що отримана інформація, досвід колег і спільні обговорення таки були корисними! Усім дякуємо за присутність, настрій і прекрасну дружню атмосферу!

Тренінг проводила радник з питань комунікації Alla Sobko у Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядуванняствореному за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.