Будівельна амністія в 2019 «спростилася»: довідки про відповідність місця розташування об’єкта відмінено

Дата: 26.01.2019 19:32

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????????µ?»?????° ?°?????????????? ?? 2019 ?«???????????????»?°?????»: ?????????????? ?????? ?????????????????????????? ?????????? ?????·???°???????°?????? ???±??????????° ?????????????µ????18.01.2019 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2018 №342 «Про затвердження змін до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт».

Наказом виключено з додатків до Порядку інформації стосовно відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм, отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури.

З 18 січня 2019 року не потрібно отримувати в органах містобудування та архітектури довідки відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм.

Замовники об’єктів будівництва, які відповідно до Порядку приймаються в експлуатацію, отримали можливість подавати відповідну заяву та необхідні документи через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві.

Наказом змінено форму Декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

За інформацією сектору будівництва, інфраструктури

та комунального господарства Солобковецької ОТГ