ОСЬ ТAК ВИГЛЯДAЮТЬ ЗВИЧНІ ІМЕНA УКРAЇНЦIВ, ЯКІ ЗAКOДУВАЛИ В УКРАЇНСЬКІЙ ВИШИВЦІ. ЗНАЙДИ І СВОЄ ІМ’Я!

Дата: 06.02.2019 17:15

Зараз вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.

Пише prefiks.win Це не просто кола, ромби, гілки і спіралі, ці фігури створювались десятки століть тому як унікальні символи. У часи, коли наші предки володіли магічним зв’язком зі світом Природи: рослин, тварин, небесних світил.

Символами Сонця, Землі, Всесвіту, Роду вони малювали свою долю, відтворюючи їх на полотні, виписуючи таємничі древні знаки як заклинання, як обереги, як коди свого роду. Саме тому вони прикрашали свої вироби найпростішими орнаментами.

Ось так виглядають звичні поширені імена українців, які закодували в українській вишивці. Знайди і своє ім’я!