штраф-за-неоформленогоНа підставі акта інспекційного відвідування керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу на товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається вирощуванням зернових та бобових культур у Ярмолинецькому районі, у розмірі 375 тис. 570 грн. за використання праці неоформлених працівників.

Під час проведення інспекційного відвідування інспекторами праці на території підприємства було виявлено факт здійснення чотирма працівниками навантажувально-розвантажувальних робіт крупно-габаритних мішків. Посадовими особами Управління Держпраці з’ясовано, що із трьома працівниками були неналежно оформлені трудові відносини.

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпПУ за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника.