???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????°?????? ?«J&L Consulting LTD?»Сьогодні в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулась зустріч з представниками компанії «J&L Consulting LTD» м. Львів, яка є представником інвестора з Данії щодо обговорення можливості інвестування у тваринницьку галузь Хмельницької області. Захід відбувся за участю представників агроформувань області, начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, ОТГ та фізичних осіб.

Під час зустрічі розглядались питання можливості інвестицій у будівництво свинокомплексів на 5 тисяч голів свиноматок на території Хмельницької області.  Особливу увагу при обговорені було приділено питанню вибору території, підведенню комунікацій, заключенню договорів на оренду землі у Летичівському, Деражнянському, Полонському, Кам’янець-Подільському, Дунаєвецькому та Ярмолинецькому районах та подальшу співпрацю з агроформуваннями області.

На завершення зустрічі, було вирішено, що в подальшому для реалізації вказаних планів представники компанії «J&LConsulting LTD» будуть проводити зустрічі безпосередньо на місці можливого будівництва, аби більш детального вивчити ситуацію