Навесні цього року за кошти місцевого бюджету розпочнеться нове будівництво артезіанської свердловини в с. Солобківці (південна окраїна)

Дата: 11.02.2019 12:20

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?°?????µ?·???°?????????° ?????µ?????»?????????° Нова свердловина дасть змогу збільшити кількість видобутої води, забезпечити достатній тиск навіть на найвіддаленіших будинках населеного пункту та розширити водогінну карту для забезпечення населення найважливішим для життя - водою.

Вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком складає: 1 191 337  грн., з них будівельні роботи: 1069 654  грн.

Будівельними роботами по будівництву артезіанської свердловини в с. Солобківці (південна окраїна) займатиметься ПраТ "Хмельницьке БМУ №69" з м. Хмельницького,  Вже визначено попереднє місце буріння, встановлено 6 нових опор електропостачання до свердловини та узгоджено подальший план дій. Триває підготовка документації, як тільки вона буде готова – розпочнуться бурильні роботи.

В найближчій перспективі від даної артезіанської свердловини планується прокласти водогінну гілку протяжністю понад 6 км.