В Солобковецькій громаді побудують дві сонячні електростанції потужністю 15 МВт та 10 МВт в с. Солобківці та Глушківці

Дата: 17.02.2019 12:26

Під будівництво СЕС потужністю 10 МВт в с. Глушківці виділили 12 гектарів закинутої ділянки колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу. Ділянка за межами населеного пункту. Колись тут були приміщення, але нині - лишень розвалини та бур'яни. Солобковецьку СЕС побудують на земельній ділянці площею 20 гектарів потужністю 15 МВт, яка знаходиться в північній частині за межами населеного пункту на відстані 0.8 км. де раніше знаходилось колгоспне пасовище. Маємо велику надію, адже це будуть об’єкти, які зможуть давати дохід до бюджету. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????° ?µ?»?µ?????????????°????????

Літом, минулого року у селах з цього приводу відбулися громадські слухання. Питання щодо розміщення сонячної електростанції у селі підтримали більшість жителів.

На сьогоднішній день на стадії підписання знаходиться договір оренди на земельну ділянку.

Будівництво двох СЕС планують розпочати навесні 2019 року.