Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

Дата: 21.02.2019 08:41

Сьогодні служба зайнятості є однією із наймобільніших державних служб, яка надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. Співпраця з місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.

«На сьогодні спостерігається тенденція щодо зростання попиту роботодавців на кваліфікованих працівників. Так, з початку 2019 року службу зайнятості поінформували 1,4 тис. роботодавців (що на 38,2% більше ніж за січень 2018 року) про наявність  4,1 тис. вакансій, з яких  24,1 % укомплектовано», – зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

З початку 2019 року розмір оплати праці на 1 вакансію в середньому становив  5345  грн., що на 19,5% більше ніж за відповідний період минулого року.