Наталя Фаліон організовує Міжнародний фестиваль «Лісапетфест-2019» у своєму селі П'ятничани Гуківської ОТГ

Дата: 21.02.2019 20:01

Офіційно він називатиметься Всеукраїнський фестиваль-конкурс гумору та народної i авторської жартiвливої пiснi «Лісапетфест 2019», повідомили у Гуківській сільській об’єднаній громаді. Відбудеться у середині серпня, на батьківщині переможцiв 5 сезону телевiзiйного проекту «Україна має талант» аматорського народного театру пiснi «Лісапетний Батальон» – у селі П'ятничани, Чемеровецького району.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?»?????°???µ???????? ?±?°???°?»????????

До свого рідного села засновниця гурту «Лісапетний батальйон» запрошує гумористів та артистів із декількох країн.

Як зазначала сама Наталя Фаліон, вона планує зробити яскраве шоу «у своєму стилі», тобто весело, з піснями і обов’язково – з велосипедами.

Каже, хоче відродити гумористичний жанр в українському мистецтві, а також популяризувати народну жартівливу пicню та виявити нові таланти у цьому напрямку.

Планується, що фестиваль стане щорічним і включатиме дві номінації: найкращий автор і виконавець гумористичного розмовного жанру та найкреативніший самодіяльний вокальний коллектив.

Про деталі, програму та інші цікавинки організатори повідомлять пізніше, відомо лише, що окрім українських гуртів, на фестиваль завітають гості з сусідніх країн: Польщі та Білорусії.

?¤?µ?????????°?»?? ???»?????????? ?????????µ?????? ?? ???µ???????? 2019 ????????

Посиланя на сайт: https://ye.ua/kultura/40709_Natalya_Falion_organizovuye_Mizhnarodniy_festival_Lisapetfest__2019__u_svoyemu_seli_Pyatnichani.html?fbclid=IwAR0RPMRvi5F47jeSfsyQk5P1z4c7d7P7ThDfY4rN6b8hD54EC1n-UbT_sr8