Голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади Сергій Когут 21 лютого 2019 року взяв участь в Загальних Зборах Асоціацій ОТГ у м. Києві . Зустріч проходила у формі панельних дискусій, робочих платформ, звітів голови та членів Правління.

?????????»?????° ?????? ???µ???????? ???????????°.?????????»?????° ?????? ???µ???????? ???????????°.Маю честь представляти Солобковецьку ОТГ на загальних зборах Асоціації ОТГ. Дуже корисний і результативний захід. Маємо змогу поспілкуватися, поділитися досвідом в плані впровадження кращих практик місцевого самоврядування, а саме головне— отримати відповіді на болючі питання наших громад з уст перших осіб держави Сергій Когут

Збори Асоціації ОТГ. Ми пройшли від повного несприйняття ідеї децентралізації до моменту, коли почали захоплювати нею інших.  #децентралізація повина бути одним із головних завдань будь-якої влади.