«Рідна мова – душа моєї нації» Під таким гаслом пройшло свято мови в Солобковецькому ЗЗСО.

Дата: 26.02.2019 13:05

Рідне слово, скільки в ньому чарівних звуків, материнської лагідності, доброти, мудрості земної, закладеної нашими славними предками. Кожне слово рідної мови має своє обличчя, як у квітки, у нього свій неповторний аромат, свій колір.

?????????»?????° ?????? Irina Humenna.

Як сказав про мову В.Сосюра:

О місячне сяйво і спів солов’я,
Півонії, мальви, жоржини.
Моря бриліантів – це мова моя!
Це – мова моєї Вкраїни.

?????????»?????° ?????? Irina Humenna.

Такими чарівними словами про мову розпочала свято вчитель української мови та літератури Савіцька Світлана Володимирівна. Захід пройшов цікаво. На заході лунали вірші та пісні про рідну мову. Всі діти із захопленням слухали і милувалися виступом школярів 8 класу закладу, виступом зразкового ансамблю «Джерельце», вокальної групи дівчаток 7 класу, приймали участь у вікторині про мову, отримували призи.
Свято завершилося виконанням пісні «Мова єднання».

Слава Україні!
Героям Слава!