Однією із ключових цілей Солобковецької громади є забезпечення своїх жителів комфортними умовами проживання, навіть у найбільш віддалених її куточках. Тож протягом цього тижня у селі Солобківці, здійснювали монтаж вуличного освітлення по вул. Стуса та Героїв Крут, ще раніше освітлили вул. Кам’янецьке шосе.

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

Таким чином нам вдалося реалізувати проект профінансований місцевим бюджетом та підійти в притул до стадії завершення встановлення вуличного освітлення в адміністративному центрі Солобковецької громади.

Нагадуємо, що з моменту створення громади тільки у Солобківцях зроблено майже 7 км. вуличного освітлення, 8 км. в Проскурівському старостинському округу, 2 км. в Глушковецькому та 1 км. Стріховецькому

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

«Освітлення, це не просто окраса вечірнього краєвиду населених пунктів, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві» - зазначив заступник голови громади Сергій Боднар.