Троє представників Хмельниччини стали учасниками проекту «Школа молодіжних лідерів громад»

Дата: 06.03.2019 13:14

З усієї України на конкурс подавалося 57 предендентів з усіх областей, які працюють з молоддю у своїх громадах як громадські активісти або як працівники органів місцевого самоврядування.

Серед переможців Тетяна Гоцуляк із Новоушицької селищної та Леонід Купельський із Лісовогринівецької сільської громад. А Ярослав Степанюк із Солобковецької сільської громади поки що у резерві.

Представник організаторів конкурсу каже, учасники отримають комплексні знання як організувати роботу з молоддю у своїй громаді та залучати її до активного громадського життя.

«Особливістю програми є те, що слухачами є як службовці так і громадські активісти, що дозволить краще розуміти одне одного і в подальшому співпрацювати. Між сесіями слухачі виконуватимуть практичні завдання, що дозволить краще засвоїти теоретичний матеріал”, – каже керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????»?° ?????»???????¶?????? ?»?????µ?????? ?????????°??

Фінальними роботами проекту стануть розробка та захист «Стратегій розвитку молоді громади».
Конкурс організувала ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».