Сьогодні про це говорили з представниками громад. Зачепили теми видання інформаційних бюлетенів, необхідності співпраці громад і місцевих ЗМІ і навіть пройшлися по особливостях ведення сторінок у соцмережах структурними підрозділами громади. Але основною темою було законодавство, яким регулюється як інформаційна сфера так і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.

А ви знали, до прикладу, що право на заснування друкованого засобу масової інформації належить громадянам України, громадянам інших держав та особам без громадянства, юридичним особам України та інших держав та трудовим колективам підприємств, установ і організацій на підставі відповідного рішення загальних зборів. А ось органів місцевого самоврядування у переліку НЕМАЄ.

До того ж, фінансування друкованих ЗМІ та редакцій, згідно із ст 3 ЗУ «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» з 01.01.2019 з місцевих бюджетів, припиняється.

Тренінг «Ресурси і можливості: як і де ефективно розповідати про громаду» організував Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон