Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність

Дата: 29.03.2019 15:12

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????°  ?±???±?»???????µ???° -  ?????»???°?».Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».
В. Сухомлинський.
Солобковецька бібліотека - філіал в сучасному сьогоденні та активній своїй діяльності відповідає усім порівнянням великого педагога та письменника.
В пріоритетах закладу та його керівника Нелі Ковбасістої - виховання підростаючого покоління читаючим, глибоко мислячим, здатним відроджувати націю та будувати її майбутнє.