В Стріховецькому ЗЗСО відбувся навчальний семінар на тему: "Використання мультимедійного обладнання та інформаційних технологій на уроках суспільно-гуманітарного циклу"

Дата: 28.03.2019 22:44

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.28.03.2019р. на базі Стріховецького ЗЗСО І-ІІст. відбувся семінар вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему: "Використання мультимедійного обладнання та інформаційних технологій на уроках суспільно-гуманітарного циклу". Керівники семінару показали свій досвід використання інформаційно-комунікайних технологій на уроках на конкретних прикладах та обговорили проблеми, які можна вирішити з їх допомогою.

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.

Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Солобковецької сільської ради.