Ефективна співпраця з об’єднаними громадами надає конкретні кроки до їх розвитку у сільських місцевостях, де є своєю присутністю ТОВ «Енселко Агро» та компанія Кернел.

Дата: 01.04.2019 18:52

У понеділок 01 квітня заступником керівника Західного кластеру Лисенка А.П. була проведена зустріч із головою Солобковецької ОТГ,  Когут С.А.. На зустрічах були обговорені питання щодо подальшої взаємної співпраці громад з ТОВ «Енселко Агро», а також реалізації проектів в рамках соціального партнерства, які допоможуть надати позитивні зміни за допомогою яких села будуть мати можливість розвиватися та ставати більш сучасними і європейськими. Підбиваючи підсумки з зустрічі, її учасники висловили підтримку і сприяння в співпраці та реалізації проектів.

?????????»?????° ?????? Ruslan Lyakhovchenko.