Сьогодні у Солобковецька ОТГ засідання конкурсної комісії із визначення переможців за програмою підтримки учнівських проектів "ЮНІОР СТАРТ". Від спортзалу, до сміттєвих баків, від wi-fi до озеленення школи... Діти не просто вчаться писати проекти, публічно їх захищати, але й мислити від ідеї до реалізації, від того, що їм хочеться, до того, як це все втілити в життя і чого це коштує.

Склад конкурсної комісії розгляду міні проектів:

- голова обласної ради Михайло Загородній,

- голова Ярмолинецької РДА Андрій Шутяк,

- директор Хмельницького ЦРМС Сергій Яцковський

- радники з регіонального розвитку і комунікації Катерина Савчук та Алла Собко.

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.Солобковецька сільська рада ще в січні місяці цього року запустила програму "Юніор Старт" по реалізації дитячих міні проектів, яку підтримали всі дипутати ОТГ. На реалізацію програми з бюджету сільської ради виділили суму 60 тисяч гривень на дитячі проекти, максимальна сума проекту 10 тисяч на один проект. Участь у програмі по написанню міні проектів взяли участь учні трьох шкіл (Солобковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Глушковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. та Стріховецький ЗЗСО І-ІІ ст.). Загальна кількість міні проектів 17, а це дуже високий результат, як на перший раз.

Отож, результати конкурсної комісії мають такий вигляд: переможцями конкурсу міні проектів стали одразу два міні проекти з Глушковецького ЗЗСО, які з однаковою кількостю балів посіли 1-2 місце Екологічний проект "Скажемо сміттю: НІ!" та "Облаштування шкільного спортзалу" з відміткою 5 балів, 3 місце посів проект Солобковецького ЗЗСО з назвою "Стем освіта" робототехніка у школі 4 бали, 4 місце посів проект Стріховецького ЗЗСО з назвою "Осучаснення спортивного учнівського майданчику"  4 бали, на 5 місці проект Солобковецького ЗЗСО "Шкільна радіостудія" і останній проект який потрапив у щільну шістку, це проект Стріховецького ЗЗСО з назвою "Озеленення та благоустрій пришкільної територій Стріховецького ЗЗСО І-ІІІ ст."

Тож щиро вітаємо переможців.