?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????°  ?±???±?»???????µ???° -  ?????»???°?».Сьогодні в селі Солобківці, Ярмолинецького району стартувала акція «Посади дерево». І поспішили дарувати планеті життя понад 100 мешканців села Солобківці,  учні місцево закладу освіти та її директор Наталія Ткачук, вчителі школи, учні навчально-реабілітаційного центру, її директор Алла Гаман, вчителі та вихователі цієї школи. Працівники Солобковецької сільської ради та її керівник Сергій Когут.

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????°  ?±???±?»???????µ???° -  ?????»???°?».?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????°  ?±???±?»???????µ???° -  ?????»???°?».

Активну участь у акції та у народженні майбутнього скверу взяли голова Хмельницької обласної ради – Михайло Загородній, директор Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування – Сергій Яцковський, голова Ярмолинецької РДА - Андрій Шутяк, представник Агрофірми Енселка агро «КЕРНЕЛ» - Руслан Ляховченко, «Мрія» ФАРМІНГ - Поділля - Микола Кузь, які про акцію дізналися у соцмережах. Та багато інших бажаючих долучитися до акції. Наймолодшому учаснику акції лець виповнилося 6 місяців.

Нехай приймаються і живуть молоді дуби, клени і липи, радують нас своєю свіжістю та величчю!

?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ????????????????????.

Акція "Посади Дерево" спрямована на формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень, згуртування населення в одне ціле, навчити спільно вирішувати проблеми свого населеного пункту та досягати покладенної мети.

Організатор акції Солобковецька сільська рада.