12 квітня 2019 року у Києві у КВЦ “Парковий” Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності – П’ятий Форум енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”. Україна продовжує посилювати енергоефективність!

Фото без опису

Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад. Уряд запровадив успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ та громад, зокрема: За 4 роки дії програми «теплих» кредитів більше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах; Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»; Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ загальним обсягом понад 8 млрд доларів; ЕСКО-інвестори вже реалізують понад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ; ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси; 206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати. Тому цьогоріч Держенергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності. Ключові теми Форуму: Державна політика у сфері енергоефективності Енергоменеджмент – старт енергоефективності у громадах; Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства – нові моделі технологій та співфінансування ЕСКО та енергоменеджмент на державних об’єктах: перші успіхи Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів Форум об’єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії. Відкриття о 10:00. Час проведення: 10:00 – 15:00. Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а. Участь безкоштовна! Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2 Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15. Акредитація ЗМІ проходить за тел.: (044) 590-59-65, 096-906-85-95 та e-mail: saeepressa@gmail.com (Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності). Веб-сайт: http://saee.gov.ua/uk/5EEF. Організатор: Держенергоефективності. Співорганізатори: Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України» Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO) Запрошуємо до участі: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені. Джерело: Сайт Децентралізація влади

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/anons-12-kvitnya-pyatiy-forum-energoefek/