Реалізація проекту будівництва свердловини, глибиною 100 м, триває. Представники генпідрядника, яким є ТОВ «Хмельницьке БМУ №69» вже на половину виконали роботу з буріння свердловини (70 м) та запустили процес промивання штучного підземного резервуару.

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

Нагадуємо, що вартість будівництва 1200 тис. грн., але керівництвом Солобковецької громади та генеральним проектувальником даної свердловини ТОВ "ЖИТОМИР ВОДПРОЕКТ" прийнято рішення про внесення змін до проектної документації, щодо встановлення безбашеної системи водопостачання, за рахунок цього вартість будівництва зменшиться на 300 тис. грн. і становитиме 900 тис. грн. Кошти на нове будівництво артезіанської свердловини виділені з місцевого бюджету Солобковецької об'єднаної територіальної громади.

Від даної свердловини планується прокласти чотири черги питного водопроводу загальна протяжність якого 20 км. Наразі тривають роботи по закінченню першої черги водопроводу.

Повідомляє сектор будівництва, інфраструктури та                                                                                               комунального господарства Солобковецької сільської ради