Спалювання сухої рослинності та сміття шкодить людині та довкіллю!

Дата: 06.04.2019 11:46

З настанням теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. Мешканці, прибираючи присадибні ділянки, спалюють суху рослинність та сміття, залишають не загашеними багаття в зонах відпочинку, або просто необережні з вогнем, кидаючи недопалки на сухостій. Це призводить до займання сухої трави та поширення вогню на великі площі, створюючи суттєву загрозу для розташованих поруч будинків, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????°?»?????°?????? ?????????? ???????»?????????????? ???° ???????????? ?????????????? ?»?????????? ???° ???????????»?»??!

Дуже часто спалювання сухих рослинних залишків призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

Призводячи до серйозних порушень стану навколишнього природного середовища, випалювання завдає непоправної шкоди здоров’ю населення. Внаслідок чого за останні роки відбувається катастрофічне поширення ракових захворювань, хвороб легенів, різного роду алергій.

Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації попереджає керівників підприємств, навчальних та дошкільних закладів, закладів охорони здоров’я, інших організацій, які розташовані на території області, а також мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання сухої рослинності та сміття.

Звертаємося до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди.

За інформацією управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації