???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????°?»?µ???? ???????????? ?????????? ???° ???»?°????????????

Наближаються Великдень і поминальні дні. За усталеною традицією мешканці Солобковецької ОТГ будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням до їхніх могил квітів. За нашим спостереженнями, більшість громадян воліє використовувати штучні квіти. Можливо, через те, що вони дешевші за живі, можливо, через те, що довше зберігаються. Втім, мало хто замислюється над тим, яку шкоду наносить ця традиція навколишньому середовищу і безпосередньо нам усім, мешканцям громади.

Справа в тім, що всі ці квіти через деякий час викидають на смітник, а потім, найчастіше, спалюють. При цьому в повітря попадає купа шкідливих речовин, спалюючи штучні квіти, є загроза винекнення пожежі на кладовищі. Порадувала інформація про те, що УПЦ також переймається цією проблемою і звернулася до громадян із закликом використовувати лише природні квіти. В багатьох з нас будуть справи на цвинтарі у ці дні. Тож, підтримаємо ініціативу УПЦ, відмовимося від використання штучних квітів, зменшимо навантаження на наше довкілля!

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ