Відбулися «Веселі старти» для учнів початкових класів Стріховецького ЗЗСО присвячені Всесвітньому дню здоров’я.

Дата: 09.04.2019 21:20

«В здоровому тілі ? здоровий дух». Таким принципом у своїй роботі керуються вчителі початкових класів Стріховецького ЗЗСО І-ІІст. , адже дитина не може гармонійно розвиватися без фізичної активності. Тому, щоб збільшити рухову активність дітей та урізноманітнити їхнє шкільне життя в Стріховецькому ЗЗСО 8-го квітня були проведені естафетні змагання «Веселі старти» для учнів початкових класів присвячені Всесвітньому дню здоров’я. Діти активно брали участь в естафетах, були сповнені вражень і залишилися дуже задоволеними.?????????»?????° ?????? ???°?????????????° ???°?????????°.?????????»?????° ?????? ???°?????????????° ???°?????????°.?????????»?????° ?????? ???°?????????????° ???°?????????°.?????????»?????° ?????? ???°?????????????° ???°?????????°.