Експерти програмної ініціативи «Безпека громад» Експертного центру з прав людини розробили посібник «Безпека громади: пошук спільних рішень». Посібник спрямований допомогти громаді у вирішенні питань створення безпечного середовища. Він містить системне узагальнення найкращих вітчизняних та міжнародних практик впровадження безпекових ініціатив, аналізу ролі та повноважень кожного з суб’єктів забезпечення безпеки тощо.

Видання містить поради та рекомендації для працівників поліції та органів місцевого самоврядування щодо оцінки потреб громади у безпеці, особливостей налагодження діалогу та роботи з різними соціальними групами, розробки та реалізації місцевих програм забезпечення безпеки і правопорядку тощо.

Це видання стане у пригоді активістам неурядових організацій, які планують чи вже реалізовують безпекові ініціативи на рівні громади, органів місцевого самоврядування та поліції.

Більше про безпеку в громадах Джерело: Сайт Децентралізація влади

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/bezpeka-gromadi-poshuk-spilnikh-rishe/