У Солобковецькому ЗЗСО в рамках проекту "Школа молодіжних лідерів громад" відбувся тренінг "Лідерство. Командна робота - ключ до успіху". За власної ініціативи участь у тренінгу взяла найактивніша, найенергійніша, найрішуча молодь Солобковецької ОТГ, яка зможе змінити свою громаду на краще.

Менеджер та організатор тренінгової програми є головний спеціаліст сектору будівництва та інфраструктури Солобковецької ОТГ, учасник "Школи молодіжних лідерів громад" у м. Тернополі Ярослав Степанюк.

Головним спікером тренінгу був Леонід Купельський молодіжний лідер з Лісовогринівецької ОТГ Хмельницької області. Він навчав молодь виявляти свої лідерські якості, яким має бути імідж лідера, позитивні і негативні якості лідера, чого можна досягти працюючи в команді, під час тренінгу проводив різні рухові вправи де молодь змогла на практиці визначати лідера те ефективність командної роботи.

Також для участі в тренінговій програмі були запрошені молодіжні лідери з інших регіонів України, це лідер молодіжної платформи «АЛЬТАНКА» Ольга Поплавська з м. Лиман Донецької області, яка презентувала свою громадську організацію, поділилася своїм досвідом створення ГО, про написання та реалізацію грантових проектів, і як сформувати ефективну команду та Анастасія Калініченко, директор КНП «П’ять перлин Дніпра» (кластер сільського зеленого туризму) Недогарківської ОТГ Полтавської області, яка розповіла про перспективи розвитку сільського зеленого туризму та як привабити туристів до громади.

Перед початком тренінгу до молоді звернувся голова об`єднаної громади Сергій Когут, який розповів, які перспективні ідеї будуть втілюватися для покращення навчання учнів у школі, відпочинку та заняття спортом. Про рухи, напрямки яких потребує сучасний світ та сьогоденні сучасні вимоги.

Начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Людмила Задворна запевнила, що всі молодіжні ініціативи, які спрямованні на покращення розвитку громади будуть підтримуватись місцевим керівництвом і побажала усім успіху.

Директор закладу освіти Наталія Ткачук, яка підтримує молоді ініціативи, висловила свою думку, що не тільки керівництво громади, а й молодь може змінити свою громаду на краще і зазначила, що все в їхніх руках.