Акція "За чисте довкіля" роботи над благоустроєм придорожньої території траси державного значення Н03 сполучення «Житомир – Хмельницький - Чернівці»

Дата: 20.04.2019 09:34

10 квітня КП «Побут Сервіс» Солобковецької сільської ради, разом з працівниками по благоустрою Глушковецького, Стріховецького та Проскурівського старостатів, до яких долучилися працівники керівного складу об’єднаної громади, взяли участь в акції «За чисте довкілля». Учасники акції працювали над благоустроєм придорожньої території траси державного значення Н03 сполучення «Житомир – Хмельницький - Чернівці». Було зачищено повалені дерева від буревію, який стався 23-27 березня та зачистили від зарослів само-насаджень територію посадки протяжністю 300 метрів та прибрали територію біля автобусної зупинки. Таким чином  ще одна територія з недоглянутої перетворималя в доглянуту та охайну.

Народна мудрість говорить «Хочеш змінити світ – почни з себе!». Добре було б, якби кожен з нас прибрав (облагородив) хоча б маленький клаптик занедбаної землі, тоді б наша планета стала чистішою і гарнішою.