Урбаністика ОТГ? DREAMactions 3.0. допоможе! До 30 травня триває збір проектів

Дата: 06.05.2019 11:01

CANactions разом з Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти, розпочинають приймання заявок на третій конкурс малих грантів DREAMactions 3.0. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з п'ятьох переможців, що будуть обрані авторитетним журі. Втілення проектів фіналістів здійснюватиметься за підтримки менторів*, обраних відповідно до тематики кожного проекту фіналіста.

Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів урбаністичних перетворень територій об'єднаних територіальних громад (міських, селищних та сільських в тому числі) України.

До участі у конкурсі допускаються зареєстровані на території об'єднаних територіальних громад України:

- юридичні особи (в тому числі ФОП)

- представницькі органи місцевого самоврядування

- неурядові організації.

Перевага буде надана проектам, що передбачають стійкий та довготривалий соціальний ефект та сприяють позитивним суспільним змінам в українських населених пунктах з активним залученням громади до процесу реалізації проекту, а також командам, що мають досвід реалізації подібних проектів.

Кінцевий термін приймання заявок та бюджетів: 31 травня 2019 року (23:59 EET).

Презентація результатів конкурсу відбудеться у листопаді 2019 року.

Детальна інформація та умови участі у конкурсі: http://dreamactions.info/

За результатами двох попередніх конкурсів було отримано 632 урбаністичних проекти, з яких авторитетне журі відібрало 17 проектів. Переможці обох конкурсів на умовах співфінансування отримали фінансову підтримку в розмірі до 100 000 грн кожен.