Дата: 10.05.2019 10:51

Розпочато нове будівництво водопровідної мережі в селі Стріхівці по вул. Героя Сугерова, Індустріальна та Першотравнева Солобковецької об'єднаної територіальної громади. Загальна протяжність водопровідної мережі становить 5 км, вартість будівництва понад 1 500 000 тис. грн. На будівництво водогону виділено кошти з Хмельницького обласного бюджету за програми "Питна вода Хмельниччини".

За рахунок коштів місцевого бюджету виготовили проектно-кошторисну документацію. Після того отримали позитивний висновок державної експертизи, дозвіл з ДАБІ на початок будівельних робіт та вже напикінці квітня розпочали будівельні роботи, які виконує ген. підрядник ТОВ «Хмельницьке будівельно-монтажне управління по газифікації» з м. Хмельницького.