Відбулася трьохстороння робоча нарада Солобковецького сільського голови Сергія Когута

Дата: 17.05.2019 13:16

16 травня 2019 року відбулася робоча нарада сільського голови Сергія Когута з тимчасово виконуючого обов'язки заступника начальника Ярмолинецького ВП майор поліції Андрієм Соломоном та директором Хмельницької філії ТзОВ "Яблуневий Дар" Євгенієм Краснопортком.

?????????»?????° ?????? ?????????»?????µ?????????? ???????????» ?????»???????? ???????? ?? ?????µ?»???????????????? ???±?»?°??????.

Метою зустрічі було обговорення наявних проблем та покращення фінансування "Програм протидії злочинності та профілактики правопорушень на території Солобковецької об'єднаної територіальної громади, в тому числі і Ярмолинецького району"