Дата: 26.05.2019 09:20

Семінар "Стратегічний план та стратегічна комунікація як невід'ємні складові регіонального розвитку". День другий. Працюємо сьогодні з керівником департаменту фінансів Хмельницька обласна державна адміністрація Сергієм Пенюшкевичем. Він зазначив, що фінанси і їх правильне планування - це основа стабільності і розвитку громади.

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.

"Фінансист не повинен бути зручний, він має бути спеціалістом, який працює настільки ефективно, щоб ви спали спокійно", - звернувся до голів громад Сергій Пенюшкевич.

Семінар організований Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон