Мінрегіон запропонував свій варіант моделювання системи адміністративно-територіального устрою Хмельницької області

Дата: 28.05.2019 23:28

27 травня на засіданні  міжвідомчої регіональної робочої групи презентовано варіант моделювання системи адміністративно-територіального устрою базового та субрегіонального рівня та територіальної організації влади Хмельницької області, розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з групою експертів. Даним проектом у складі області пропонується утворити  3 райони  – Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Шепетівський.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/minregion-zaproponuvav-sviy-variant/