22 травня 2019 року відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено семінар для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень районних державних адміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, акредитованих суб'єктів Хмельницької області.

Солобковецьку обєднану територіальну громадк представляла державний реєстратор Олена Горніцька.

?????????»?????° ?????? ???????°???»???????? ???µ???¶?°???????? ???µ?????????°?????? ???????® ?? ?????µ?»???????????????? ???±?»?°??????.
Начальник відділу Світлана Кадимова розповіла про підстави та порядок державної реєстрації права власності на земельні ділянки, у тому числі ті, що створюються шляхом поділу або об’єднання та у разі наявності зареєстрованих обтяжень речових прав на нерухоме майно.

Головний спеціаліст Наталія Заяць повідомила особливості використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв), земель колективної власності, а також окремі аспекти державної реєстрації зміни або припинення прав оренди на земельні ділянки.

Головний спеціаліст Оксана Шейгец довела до відома присутнім процедуру скасування державної реєстрації прав та проставлення відмітки про погашення запису в Реєстрі прав власності, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та/або Державному реєстрі іпотек.

Крім того, протягом семінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали обґрунтовані відповіді.