Дата: 29.05.2019 00:05

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.Просторове планування для громад сьогодні вивчали архітектори та землевпорядники ОТГ Хмельниччини. У Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створеному Програмою "ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон України проходив тренінг "Школа просторового планування".

"Результат інтегрованого просторового планування не можливо побачити одразу. Іноді ці результати можуть побачити представники влади наступної каденції", - пояснює радник з просторового планування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Олександр Придатко.

За словами радника з регіонального розвитку
Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування Катерина Савчук, просторове планування - це не лише візуальне зонування територій, але й визначення перспективного її розвитку.

"Таке планування дозволяє на одній території розумно поєднувати різні сфери розвитку: поряд з промисловістю можна розвивати сільські території і поєднувати їх з туризмом. Здавалося б, три різні напрямки, але вони можуть гармонійно розвиватися, якщо все правильно спланувати", - пояснює Катерина Савчук.

За її словами, на Хмельниччині вже окремі громади починають оновлювати свої застарілі генплани, але ми все ще поки на початковому етапі цього процесу.