2 червня, на стадіоні села Лісові Гринівці, що неподалік Хмельницького, вперше в Україні відбулось справжнє свято - Перший фестиваль Лісовогринівецьких добровольців-вогнеборців. На святі були присутні керівники громади, представники Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, делегації керівників об’єднаних територіальних громад та місцевих пожежних команд із Дніпропетровської та Київської областей, а також гості з усіх куточків краю.

Учасники свята мали змогу поринути у світ пожежно-рятувальної справи, побачити зблизька небезпечну роботу пожежників, самим побувати у ролі бійців із вогнем. Для найменших учасників фестивалю була влаштована зона відпочинку, на якій могли розважитись дітки різного віку. Так що нудьгувати не довелось нікому! Дорослі гості пожежного свята мали можливість не лише ознайомитись із секретами пожежно-рятувальної справи, але й почерпнути багато корисного, зокрема: навчитись надавати домедичну допомогу постраждалому, пройти квест-лабіринт «Шлях вогнеборця», скуштувати смачнючого куліша і запашної смаженої картоплі. Тож програма була досить цікавою і насиченою.

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.

Найгарячіша частина Першого фестивалю Лісовогринівецьких добровольців-вогнеборців - це, звісно ж, був лабіринт! Добровольці із Лісовогринівецької, Летичівська селищна об'єднана територіальна громада Солобковецька ОТГ та міста Хмельницького взяли участь у змаганнях на проходження лабіринту вогнеборців на швидкість. Учасникам треба було пройти складний лабіринт, одягнувши маску пройти через задимлене приміщення і винести звідти потерпілого, доставити до місця пожежі рукава, погасити вогнегасником вогонь і з брансбойта влучити в ціль. Усі учасники швидко і вправно пройшли лабіринт.

"В лабіринті нам було важко зорієнтуватися куди бігти і на черговому етапі теж була дезорієнтація. Але, загалом, це цікавий досвід", - ділиться враженнями Віталій, учасник із Хмельницького.

?????????»?????° ?????? ?????»???????µ ???????°???»???????? ???????? ?? ?????µ?»???????????????? ???±?»?°??????.?????????»?????° ?????? ?????»???????µ ???????°???»???????? ???????? ?? ?????µ?»???????????????? ???±?»?°??????.