«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

Щорічно за традицією, 07 липня на Івана Купала мешканці села Глушківці відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу та цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Будинку культури.

До урочистого концерту підійшли з творчістю. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник.

Голова Солобковецької ОТГ Когут С. А. привітав  усіх присутніх зі святом та вручив цінні подарунки.

Також жителів села привітали староста села М. В. Гринчак, голова Ярмолинецької райдержадміністрації А. В. Шутяк, голова районної  ГО «За конкретні справи» Ю. І. Бакун.

Такі заходи, як День села, об'єднують жителів і наповнюють серця гордістю за рідну землю і людей, які тут працюють.