Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. 12 липня народні гуляння та святкування відбулись у с. Стріхівці .

Привітав односельчан староста села О. П. Погорілий та побажав миру, терпіння та здійснення усіх задумів, вручив цінні подарунки.

Надзвичайно людно того дня було біля сільського будинку культури . На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Усіх від щирого серця привітав сільський голова Солобковецької ОТГ С. А. Когут подарував цінні подарунки для дитячого садочка та будинку культури.

Усі бажаючі мали змогу поласувати смачним пловом, запашною ухою.

Гарний настрій зі сцени дарували вихованці стріховецького дитячого садочка, юні жителі села та вокальна гупа «Стріхівчанка», перегляд фільму під відкритим небом. Розважальні конкусти зробили свято ще позитивнішим і цікавим.

Сюрпризом на святі став розіграш безкоштовної лотереї.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав до с. Стріхівці.