Солобковецька об’єднана територіальна громада продовжує забезпечувати своїх мешканців тим, чого не було майже 20 років, а в деяких селах громади взагалі тільки чули про таке, це вуличним освітленням.

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

За перше півріччя 2019 року прокладено вже більше 7 км. ліній вуличного освітлення на території громади, в таких населених пунктах, як: с. Солобківці, с. Стріхівці та с. Проскурівка.

В Солобківцях зроблено вуличне освітлення по вул. Героїв Крут, Стуса, Польова, Корольова, Івана Франка та пров. Івана Франка, загальна протяжність яких складає 3190 м.

В Стріхівцях зроблено вуличне освітлення по вул. Жовтнева, Індустріальна, Сугерова, загальна протяжність яких складає 1630 м.

В Проскурівці зроблено вуличне освітлення по вул. Навроцького, Партизанська, Зарічна, Лісова, Івана Франка, пров. Зінковецької, загальна протяжність яких складає 2200 м.