28 липня у мальовничому с. Проскурівка Солобковецької ОТГ відбулося дивовижне свято, яке поєднало декілька поколінь.

На святі були представлені роботи,  як декоративно прикладного мистецтва (вишиті ікони, рушники, картини, вишиванки) та і образотворчого.  Виставка вражає розмаїттям представлених видів народного мистецтва, які дають уяву, про неабиякі таланти жителів села та їх бажання зберігати та відтворювати традиції народної творчості.

Були представлені роботи трудівниць: Клініч Нелі Василівни, Вітковської Надії , Гриневич Галини Миколаївни, Замерзлої Олени Миколаївни,  Яремчук Галини Дмитрівни, Ольхової Наталії Миколаївни, Наум Катерини Федорівни, Широкорадюк Марії Миколаївни, Широкорадюк Анастасії, Широкорадюк Мар’яни, Швець Людмили Григорівни.

Фото без опису Фото без опису

Всі учасники виставки мали можливість послухати змістовний концерт, який для них підготували працівники культури с. Проскурівка.  Свої пісні дарували учасники аматорських колективів: жіноча вокальна група  «Калинонька», Троїсти музики, сольні виконавці та гості з Солобковецької ДМШ. Довго публіка не хотіла відпускати зі сцени баяніста Гаврилюка Івана. Багато гостей завітало на свято серед них і голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут та старости сіл громади Гуменний Юрій, Гринчак Микола,  Погорілий Олександр  односельчани та гості з сусідніх сіл громади.