Працівники бібліотек  Солобковецької ОТГ  24 липня на базі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки взяли участь у вебінарі на тему «Популяризація агротуризму бібліотеками».

Завідуюча відділом виробничої літератури Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Босюк Г.А. надала лекцію-консультацію на тему «Агротуризм як один із напрямів розвитку сільських громад» та ознайомила учасників вебінару із основними напрямами та інноваційними формами роботи бібліотек у сфері «зеленого» туризму, ставлячи за приклад успішний досвід бібліотек Хмельниччини та інших регіонів України. Дуже приємно, що за приклад було взято також бібліотеку нашої системи - це с. Сутківці, де вже є напрацювання по цій темі.

Заступних директора по роботі з дітьми Сніжана Божикрозповіла про проект «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» відПредставництва ЄС в Україні в якому бере участь Ярмолинецька бібліотека для дітей.

Закінчилось навчання спілкуванням, під час якого бібліотечні фахівці мали змогу обмінятися думками та досвідом.