З’явилася нова соціальна реклама електронних послуг

Дата: 05.08.2019 13:53

Державне агентство з питань електронного урядування України  запустило соціальну рекламу електронних послуг. Головним героєм ролику став відомий інтернет-мем Гусь.

У ролику Гусь закликає громадян шукати потрібні адміністративні послуги на Урядовому порталі kmu.org.ua та отримувати їх онлайн. Адже це значно заощаджує час, гроші та нерви.

Соціальна реклама була розроблена Державним агентством з питань електронного урядування України та групою компаній «Art Nation» за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа.

Наразі на Урядовому порталі доступно понад 120 електронних послуг. Для користування ними у переважній більшості потрібен електронний підпис. Переглянути перелік послуг можна посиланням.

Відео можна подивитись за посиланням: