Instagram представив нові функції для захисту від булінгу

Дата: 06.08.2019 11:54

Багато років тому у даній соціальній мережі використовували штучний інтелект для виявлення образливого контенту у коментарях, фотографіях і відео. Сьогодні цього вже не достатньо.

Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області повідомляє: нещодавно мережа анонсувала нову функцію «Restrict»- обмеження доступу іншим користувачам, не повідомляючи їх про це. Коментарі користувача, до якого застосовану цю функцію, буде видно тільки йому самому. Також він не буде бачити, чи були прочитані власником акаунту його повідомлення. Нова функція є альтернативною функціям відписки чи блокування агресора, які можуть тільки загострити ситуацію- особливо, якщо з людиною доведеться взаємодіяти у реальному житті. Новий інструмент почнуть тестувати вже найближчим часом.