Сьогодні, 23 серпня 2019 року біля Солобковецької сільської ради  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-річниці незалежності України.

День  Прапора – це  свято, встановлене  в  Україні  на  державному  рівні  для вшанування  багатовікової  історії  українського  державотворення,  державної  символіки  Незалежної  України  та  з  метою  виховання  поваги  громадян  до  державних символів. 23 серпня  2004 року   український  народ,  усі  ми  вперше  святкували  День Державного  Прапора України. Тобто  ми  стали  свідками  зародження  ще  однієї,  дуже  важливої  для  політичного  та  національного  єднання  нашого  народу  державної традиції.

В Проскурівському будинку культури відбулась інформаційна година до Дня Державного Прапора України "Символ нації - національний прапор