Делегація Солобковецької ОТГ взяла участь у святкуванні 28-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2019 16:35

24 серпня 2019 року, делегація Солобковецької ОТГ взяла участь у святкуванні 28-ї річниці Незалежності України, яке відбулося у м. Хмельницький.

Урочисті заходи розпочалися Ходою Гідності від пам’ятника Тарасові Шевченку та пройшла центральними вулицями міста – Проскурівською та Соборною до майдану Незалежності. Учасники Ходи поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Вячеславу Чорноволу та Небесної Сотні.

Також цьогорічне святкування Дня Незалежності у місті Хмельницькому відзначилося встановленням Рекорду України, а саме на майдані Незалежності було створено найбільшу геральдичну мапу Хмельницької області «Єднання з українською світовою діаспорою», яка складалася із 45 пряників із зображеннями гербів 6 міст і 20 районів області, а також гербів 19 країн, з яких прибули учасники Форуму української молоді діаспори «Хмельниччина 2019».