Надвечір’я 24 серпня  біля сільського будинку культури в с. Проскурівка зібрало і місцевих, і гостей. Тут з піснями і пригощаннями по-родинному затишно відзначили День Незалежності та  День села.

На державне свято в селі Проскуріка зібралося майже все село. Любов до рідної землі, вміння вирощувати хліб поєднались у пам’яті людей зі славним минулим та героїчним сучасним. У святкуванні Дня Незалежності взяли участь діти, молодь та старше покоління.

Мешканці села щиро аплодували співакам які взяли участь у концерті та поважним  пані з колективу «Калинонька», які виступали зі сцени Проскурівського сільського будинку культури.

Слова привітання лунали від сільського голови Сергія Когута, в. о. старости с. Проскурівка та директора ДП "ДГ "ПРОСКУРІВКА" Добрянського Євгена

І на завершення святкування – довгоочікувана дискотека, де поруч із молоддю весело витанцьовували всі, незважаючи на вік – як у великій, дружній родині.