НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ

Дата: 28.08.2019 08:45

27 серпня пресдставники Солобковецької ОТГ взяли участь у форумі освітян Хмельниччини «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ».   Учасники обговорювали  реформування української освіти.  Сам захід був поділений на декілька змістовних модулів.

Зокрема, обговорювали про підготовку вчителів до вимог програми НУШ, а також про забезпечення якості освіти. Окремі блоки були присвячені освітньому простору, новітніх підходів до розвитку професійної освіти, інклюзії, тощо.

Враховуючи те, що в закладах освіти громади вже створено новий освітній простір, голова Солобковецької сільської ради Сергій Когут виступив з доповіддю «Заклади освіти Солобковецької ОТГ в новому освітньому просторі» та розповів про належний рівень забезпечення закладів освіти.