32 обласна сільськогосподарська виставка "Агро Поділля -2019 "

Дата: 28.08.2019 13:12

За ініціативи Хмельницької обласної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку ОДА, 7 вересня на території торгово-сервісного центру «Поділля» за адресою м. Хмельницький вул. Кам’янецька (траса Н-03 Хмельницький-Чернівці, с. Ружична) відбудеться 32-га обласна сільськогосподарська виставка «Агро Поділля-2019».

До уваги відвідувачів буде представлена сільгосптехніка, обладнання для тваринництва, засоби захисту рослинництва, виставка-ярмарок декоративних та домашніх птахів, дрібних тварин, ярмарок сільськогосподарської продукції. Дане дійство буде супроводжуватися розважальною програмою. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до «Агро Поділля -2019»! Початок о 10 годині.