7 вересня 2019 року відбулась 32 агропромислова виставка-ярмарок «Агро Поділля-2019».

Понад 350 учасників з різних куточків Хмельниччини презентували на виставці свою техніку, обладнання та продукцію. Вже традиційно захід провели на території торгово-сервісного центру «Поділля», що на виїзді з Хмельницького в бік Кам’янця-Подільського. Урочисте відкриття ««Агро Поділля-2019» розпочалося з виступів представників місцевої влади, а продовжилося дійство розважальною програмою.

На цьогорічній виставці представили велике різноманіття сільгосптехніки, від малої до великогабаритної. Мешканці області мали змогу побачити широкий асортимент обладнання для тваринництва, засоби захисту рослин, придбати саджанці. На території виставки розташувався ярмарок сільськогосподарської продукції. Місцеві підприємства з усіх районів області представили свої кращі товари. М’ясні вироби, сири, мед, консерви, домашні вина, хлібні вироби, овочі та багато-багато іншого можна було придбати під час «Агро Поділля». Народні майстри Хмельниччини теж привезли на ярмарок свої вироби ручної роботи.