24 вересня 2019 року в Солобківціях і одночасно у всіх регіонах України заплановане проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Challenge Fest.

Дата: 19.09.2019 13:44

Ініціатор проведення Всеукраїнського фестивалю - Міністерство молоді та спорту України, організатор фестивалю в с. Солобківці - Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Солобковецької ОТГ.

?????????»?????° ?????? ???????????» ????????????, ?????»??????????, ?????????????? ?·??????????????? ???° ?????????°?»???????? ?????»??????????.

Основною метою Challenge Fest є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Куратор фестивальної програми - Мартинюк Максим Леонідович, головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Солобковецької ОТГ.

Участь у фестивалі візьмуть чотири команди закладів освіти:
1) Солобковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.;
2)Глушковецька гімназія І-ІІ ст.;