Призначення пенсії в “один дотик” – Пенсійний фонд України представив відеоінструкцію

Дата: 23.09.2019 15:19

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????·???°???µ?????? ???µ???????? ?? ??????????? ????????????? ??? ???µ?????????????? ???????? ???????°?????? ?????µ???????°?????? ???????µ??????????????????????Нещодавно Пенсійний фонд України презентував новий сервіс – призначення пенсії онлайн. Він дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру. Для цього потрібно лише попередньо подати заяву та всі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Користувачу, що зареєструвався на Порталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість заповнити заяву на призначення пенсії, підписати її ЕЦП та надіслати її до органу ПФУ.

За результатами опрацювання даного звернення спеціалістами ПФУ користувач на ВЕБ-порталі отримує інформацію щодо стану обробки звернення та рішення щодо призначення пенсії за зверненням.

Послуга призначення пенсії в “один дотик” є однією зі складових «Е-пенсії» – системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі.

Детальне роз’яснення, як саме це можна зробити, дивіться в інформаційному відеоролику: